فروشگاه کودک آدمک، تهران

فروشگاه کودک آدمک
سایت adamak.com تنها نماینده رسمی فروش اینترنتی محصولات مارک آدمک است که اقدام به فروش کلیه تولیدات آدمک اعم از سیسمونی و لباس نوزاد و پوشاک بچه گانه بصورت آنلاین می نماید. بنا به گلایه های فراوان مصرف کنندگان در سطح کشور، مبنی بر کمبود و عدم جامعیت کانال های فروش آنلاین و اینترنتی برای عرضه مستقیم و جامع لباس های نوزاد مارک آدمک به مصرف کننده نهایی، برآن شدیم تا این سایت را راه اندازی نماییم.
این سایت با توجه به طراحی زیبا و حرفه ای آن امکان مشاهده کالاها را با آسان ترین شیوه ممکن برای شما فراهم نموده است.
شرح مختصری از تاریخچه پوشاک آدمک
آدمک ، از سال 1342 به تولید پوشاک نوزاد و کودک اشتغال دارد و مفتخر است که زیر پوش های 100% پنبه نوزادی برای اولین بار توسط این واحد تولیدی در اوایل دهه 60 به مصرف کنندگان ایرانی معرفی گردید. کالاهای عرضه شده در این سایت با رعایت بالاترین استاندارد های مواد اولیه مصرفی و روش های تولید تهیه شده اند و با بهترین کالاهای هم ردیف ارایه شده در سطح دنیا رقابت می نماید. اگر تعصب و صداقت در عرضه کالای ایرانی برایمان مهم نبود، به راحتی امکان اینکه این کالا با مارک خارجی و به جای کالای خارجی با قیمتی چند برابر در بازار به فروش برسد، وجود داشت.
خط مشی سایت
این سایت فقط به عرضه برخی اقلام سیسمونی مبادرت می کند و طی زمان اقلام دیگری نیز به سبد کالای خود اضافه می نماید و سعی خواهد نمود نیازهای پوشاکی و سایز اقلام مورد نیاز کودک شما را تا حد قابل قبولی برآورده کند. آنچه مسلم است این است که این سایت، همانند مخاطب کالاهای عرضه شده در آن، دوران طفولیت خود را می گذراند و با استقبال مصرف کنندگان خدمتگزاری خود را گسترش خواهد داد.
امید است با مصرف محصولات ایرانی با کیفیت، به هر چه شکوفاتر شدن صنایع داخلی و ثروتمندتر شدن کشورمان یاری رسانیم.
اطلاعات تماس
تلفن: 66412813
فکس: 66952808 – 021
ایمیل: ask@Adamak.com
سایت: http://adamak.com